Gå med i Domstens byförening

Många är redan medlemmar i byföreningen. Vill Du också bli medlem men ännu inte hunnit betala kommer här en liten påminnelse. Avgiften är oförändrad 250 kronor/hushåll och betalas enklast genom att använda nedanstående QR-kod och swisha till 123 305 2123. Har du inte Swish kan insättning göras på bankgiro 5670-7839. Glöm inte att ange namn och adress.
Medlemsavgiften går bland annat till att hålla liv i våra informationskanaler, hemsida och bytidning, att arrangera bygemensamma fester och kanske framförallt till att underhålla och utveckla Havsbris.
Som medlem kan Du hyra Havsbris till ett rabatterat pris, delta i föreningens Domstensträffar och få föreningens tidning ”Vi på Domsten & Gråläge”. Årets tidning är under produktion och beräknas utkomma lagom till påsk.

Publicerat den
Kategoriserat som Nyheter
%d bloggare gillar detta: