Lady2018

Förslag för nästa Lady Night ”Fredag”  oktober 2018

Förslag till tema:

  • Arilds Vingård (prova på viner, historia …)
  • Youtube bästa klipp
  • Lady in tights (intro till yoga med Sans Balans i Viken
  • Ögontema kan absolut va något tycker ju jag såklart😊 men vi kan väl kasta in ideer och se om det kommer fler förslag också.

     Mat förslag: grytor är väl alltid gott på höstkanten och så en äppelkaka med vaniljsås…

Mail: Petra.Arnekull@hoganas.se, Ludmila.Ohlsson@gmail.com emilia.hesoun@gmail.com annelie.sandstrom@hotmail.com annika-steen@telia.com marialindell@hotmail.com

Emilia Hesoun 0727169433   emilia.hesoun@gmail.com

Annelie Sandström 0705 697151 annelie.sandstrom@hotmail.se

Annika Steen 0704807745 annika.steen@telia.com

Petra Arnekull 0734 357520 petra.arnekul@hoganas.se

Maria Rosenlind 0733599116 maria.rosenlind@medilensnordic.com

Maria Lindell 07360062249 marialindell@hotmail.com

Ludmila Ohlsson 0730435789 ludmila.ohlsson@gmail.com

Petra.Arnekull@hoganas.se, Ludmila.Ohlsson@gmail.com emilia.hesoun@gmail.com annelie.sandstrom@hotmail.com annika-steen@telia.com marialindell@hotmail.com